Rinoteam

PROFESYONEL EKİP
Size için doğru ekiple; Rinoteam’le çalışıyorum. Rinoteam Dr. Emre İlhan tarafından estetik ameliyatlar için oluşturulmuş Rinocenter bünyesinde çalışan profesyonel bir ekiptir. Hasta karşılama, takip ve kontrollerde hastalarımızın tüm ihtiyaçları ekibimiz tarafından karşılanır. Hasta koordinatörlerimiz size uygun muayene günlerini belirler, ameliyat sonrası 7/24 takip ve kontrol işinin uzmanı kişiler tarafından en iyi şekilde yapılır.

BİLİMSEL ÇALIŞMA
Rinoteam bünyesinde Ben ve Dr.Emre İlhan burun estetiği başta olmak üzere yüz estetik cerrahisi ve Kulak Burun Boğaz ile ilgili bilimsel çalışmalar yaparak uluslararası platformda kongrelere katılarak burun estetiği ve yüz estetiği ile ilgili dünyadaki en yeni trendleri takip ediyoruz.

HASTA TAKİBİ
Ameliyat sonrası tüm hastaları 2 yıl ücretsiz olarak takip ediyoruz. Ameliyat sonrası bütün hastalarımız 3 günde bir kontrole gelerek yakın gözlem altında benim tarafımdan muayene ediliyor. Tüm acil durumlar için 7/24 hastalarımız bize ve ekibimize ulaşabiliyor.

ÜCRET
Hiçbir hastamızdan estetik ameliyat muayeneleri ve danışma için ücret almıyoruz. Hiçbir hastamıza fiyat konusunda farklılık ya da ayrıcalık oluşturmuyoruz. Bizim için standart fiyatlandırma sizin haklarınızı korumak adına değerli.

KONFOR
Ameliyat öncesi ve sonrası konforunuz için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Modern olarak tasarlanmış her türlü konforu barındıran muaynehanemizde görüşme ve takipleri yapıyoruz. Ameliyatlarımızı Türkiyenin en iyi kurumsal yapıya sahip hastanelerinde gerçekleştiriyoruz. Sizin sağlığınız bizim için herşeyden DEĞERLİ…

KALİTE VE GÜVEN
Hastalarımız için planladığımız ameliyat sürecinde asla kaliteden ödün vermiyoruz. Bizim için sizin memnuniyetiniz ve bize duyduğunuz güven herşeyden önemli. Rinocenter bizim evimiz ve gelen hastalarımızı misafir kabul edip bize duydukları güveni boşa çıkarmamak için çok çalışıyoruz.